Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

Hedvika, (16. 07. 2013 05:49) Reagovat
[quote name="Radek"]Rád si užívám erotické masáže. Rajcuje mě, když mi ji partnerka dělá, ale i to, když masíruju já jí. Máme teď masážní olej s nějakou ovocnou vůni a je příjemně uvolňující.:)[/quote]Přítel je teď na služební cestě. Už se nemůžu dočkat až se vrátí a budeme si užívat erotickou masáž a vůbec celkově...
Karmína, (18. 07. 2013 13:00) Reagovat
Erotická masáž...Hm, můj přítel má na to speciálně šikovný prstíčky. Vždycky mě odstřelí někam daleko. Musím mu zase navrhnout, abychom si dali erotickou masáž, dlouho nebyla...
Hanka, (09. 01. 2014 20:43) Reagovat
[quote name="Štěpa"]Chtěla bych také zkusit překvapit přítele erotickou masáží a koukám po masážních olejích, ale problém je, že přítel má trochu lupenku. Nebudou tomu masážní oleje vadit? Asi jo že? Moc o tomhle kožním onemocněním nevím...[/quote]Neboj se koupit jakýkoli, který Ti bude příjemný. Jediné co není na lupenku vhodné, je kafr nebo mentol či něco podobného.
Ivana, (17. 06. 2014 06:46) Reagovat
[quote name="Hanka"][quote name="Štěpa"]Chtěla bych také zkusit překvapit přítele erotickou masáží a koukám po masážních olejích, ale problém je, že přítel má trochu lupenku. Nebudou tomu masážní oleje vadit? Asi jo že? Moc o tomhle kožním onemocněním nevím...[/quote]Neboj se koupit jakýkoli, který Ti bude příjemný. Jediné co není na lupenku vhodné, je kafr nebo mentol či něco podobného.[/quote]Já si taky myslím, že by masážní gel neměl vadit, ale pro jistotu, ať se přítel zeptá lékaře nebo v lékárně. Vždyť mu nemusíte říkat, že jde o masážní gel na erotickou masáž.:)
Pája, (01. 12. 2014 06:40) Reagovat
Já mám celkově hodně citlivou pokožku, tak si říkám, jestli by mě masážní gel ji nepodráždil. Nemáte někdo zkušenosti a nevíte, jestli existují nějaké hypoalergenní vyloženě pro citlivou pleť. Slyšela jsem, že třeba lubrikační gely takové jsou, tak možná i masážní...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Erotická masáž
Kontakty