Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

Karolínka, (29. 03. 2013 13:18) Reagovat
[quote name="Danka"]Tak on si kolikrát člověk ani neuvědomuje, že je to fakt stereotyp. Pokud vám to vadí, zkuste vy z něho partnera vytrhnout. Třeba se chytí.:)[/quote]To já mám doma partnera, který pořád říká, že by to chtělo nějakou změnu v sexu, že už to je stereotyp a bla bla, ale když se ho ptám, co by chtěl změnit, nebo že se změnám nebráním, tak stejně s ničím nepřijde. Tak buď má nějaký nápad, nebo proč o tom mluvit...Docela mě to frustruje.
Saša, (19. 04. 2013 05:49) Reagovat
Karolínko, chápu, mluvit o tom dokáže každý, ale když s něčím nepřijde. Můžeš zkusit něco vymyslet...Třeba tu erotickou masáž, alespoň mu ukážeš, že máš v tomto směru více fantazie než on.
Štěpa, (22. 05. 2013 06:08) Reagovat
Chtěla bych také zkusit překvapit přítele erotickou masáží a koukám po masážních olejích, ale problém je, že přítel má trochu lupenku. Nebudou tomu masážní oleje vadit? Asi jo že? Moc o tomhle kožním onemocněním nevím...
Olina, (21. 06. 2013 05:55) Reagovat
[quote name="Štěpa"]Chtěla bych také zkusit překvapit přítele erotickou masáží a koukám po masážních olejích, ale problém je, že přítel má trochu lupenku. Nebudou tomu masážní oleje vadit? Asi jo že? Moc o tomhle kožním onemocněním nevím...[/quote]Tak když má lupénku jen trochu, tak bych jen vynechala ty místa, kde jí má. Osobně si nemyslím sice, že by to nějak hodně vadilo, ale lékař nejsem.
Radek, (24. 06. 2013 08:11) Reagovat
Rád si užívám erotické masáže. Rajcuje mě, když mi ji partnerka dělá, ale i to, když masíruju já jí. Máme teď masážní olej s nějakou ovocnou vůni a je příjemně uvolňující.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty