Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

LENKA, (05. 09. 2011 13:19) Reagovat
Erotická masáž je fajn. Vždycky jsme se rádi masírovali nebo se různě hladili, ale nedávno jsme začali používat i speciální olejíčky, a to má teprve grády. Baví mě to mnohem víc a mého partnera taky. Teď máme zrovna čokoládový olejíček a ten je fakt zajímavý.
ALČA, (08. 09. 2011 12:00) Reagovat
Mladej na erotické masáže moc není a já něco takového ani nevyžaduju. Stačí mi, když mě namasíruje občas záda. Mám ale ráda různé olejíčky atak.:)
ILONA, (31. 10. 2011 05:44) Reagovat
Olejíček s aroma čokolády mě taky láká. Musí to být velmi zajímavý a podmaňující. Donedávna jsem nevěděla, že se takový olejíček také vyrábí. Určitě ho zkusím.
PETR, (30. 11. 2011 09:31) Reagovat
Jako erotický předehra dobrý, ale musí být čas a správná nálada. Nesnáším, když partnerka vyžaduje erotickou masáž a já jsem unavený z práce. Jednou mě chtěla v téhle náladě "eroticky" masírovat a já skoro usnul. pak teprve bylo doma dusno.
IVETA, (10. 01. 2012 16:19) Reagovat
Masáže mám ráda, erotiku mám ráda, ale erotickou masáž jsem ještě nezkoušela. Asi je na čase zkusit to.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty