Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

SYLVA, (08. 09. 2011 12:02) Reagovat
Já miluju všechno, co voní vanilkou nebo levandulí, i když je to pro mě spíš taková vůně, co mě hází do relaxu, tak nevím, jestli bych pak měla chuť na sex.
ANČA, (21. 09. 2011 12:46) Reagovat
Na mě jsou tyhle vůně moc těžký. Mám radši citrusové vůně. Myslím si, že ty i více povzbudí mysl a dodají chuť na sex.
DÁDA, (30. 11. 2011 13:29) Reagovat
My s partnerem máme rádi různé vůně a hlavně všude kolem nás. Takže si pořád kupujeme vonné tyčinky, vonné svíčky, olejíčky atd. Jsme vysazení především na orientální vůně.
MONI, (28. 12. 2011 11:31) Reagovat
Já jsem také spíš názoru, že vanilka a levandule jsou klidné vůně na relax. Na erotickou masáž to chce něco smyslného a kořeněného...Ale asi záleží na každým, jak vůně vnímá.
DAN, (29. 12. 2011 17:09) Reagovat
Moje přítelkyně taky pořád vyžaduje různý vůně. Ani ne tak u masážních olejů, ty nepoužíváme. Spíš pořád kupuje vonný tyčinky nebo vonný svíčka a už mě to leze pěkně na nervy...Každej na to není. Mám pocit, že je mi ze všech těch vůních akorát zle. Přijdou mi dost umělý.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty