Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

Angelina, (16. 01. 2014 13:40) Reagovat
Zrovna dneska bych si dala nějakou příjemnou masáž. Potřebovala bych se uvolnit a zároveň si i trochu zadovádět, ale asi zrovna dnes z toho nic nebude. Škoda, v poslední době je to nějaký na levačku.
Míša, (13. 02. 2014 12:21) Reagovat
Já jsem se už vybavila masážním olejem s vůní meruněk (mimochodem voní fakt nádherně), ale více ho použiju až zítra na valentýna jako překvapení. Erotickou masáž jsme ještě neprováděli, ale věřím, že od zítřka budeme často...:)
Veru, (11. 03. 2014 10:48) Reagovat
Doporučuju však nechat masáž na dobu, kdy je dost času a ten druhý partner není moc unavený. Jinak z toho může být pěkné fopá. Jako poprvé, když jsem chtěla překvapit manžela masáží, ale nevzdala jsem to a podruhé se to podařilo a bylo to super.
Laura, (06. 04. 2014 10:51) Reagovat
Tak je důležité předvést takovou masáž, aby partner na případnou únavu rychle zapomněl. Když už je člověk unavený a líný i na sex, tak je to špatný, ale je fakt, že nemám letité zkušenosti s manželství, ale úplně mě děsí, že by tohle mohlo někdy nastat.
Adelein, (19. 05. 2014 14:08) Reagovat
Lauro, ale to prostě někdy nejde. Když je někdo z práce fakt vyplivlej, tak ten druhej může být sebelepší a stejně člověk chce mít svůj klid a odpočinout si. Změnila jsem teď práci a je to docela honička. Snažím se samozřejmě fungovat i doma, ale někdy prostě radši padnu a spím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Erotická masáž
Kontakty