Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

Heidi, (22. 07. 2013 05:55) Reagovat
dlouhé předehry v podobě erotické masáže zbožňuju. Nejsou tak časté, ale když už máme čas, tak si to vychutnáme pořádně.:)
Petra, (07. 08. 2013 05:04) Reagovat
Už abysme byli na dovolené. Jedeme poprvé sami od té doby, co máme dítko, takže se těšíme, jak si budeme užívat jeden druhé a erotické masáže k tomu samozřejmě také patří.
Radek, (09. 09. 2013 04:58) Reagovat
Snažíme si s partnerkou najít chvilku pro sebe, i když také máme dítko, ale je fakt, že je to někdy hodně obtížné. V jednu dobu jsme se i sexuálně trochu odcizily, ale myslím, že už je to zase v pořádku.:)
Ondra, (07. 10. 2013 09:03) Reagovat
Nejdřív, když partnerka přišla s nápadem erotické masáže, tak se mi to moc nezamlouvalo, ne že bych měl něco proti delší předehře, ale spíš se mi nelíbilo pocit, že na mě bude něco matlat, ale bylo to hodně příjemný.:)
Pini, (04. 12. 2013 10:18) Reagovat
I my si občas dopřejeme vzájemnou erotickou masáž. Je to fakt úžasně uvolňující a sexuálně to pořádně nabudí. Chce to nejen koupit masážní olej, ale celkově vytvořit romatinticko-erotickou atmosféru. Je to pak fakt super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty