Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

Mai, (07. 08. 2014 05:14) Reagovat
Erotické masáže miluju. Je to úžasně rajcovní. Stačí chvilka masáže a pak je náš sex mnohem vášnivější. Nejdříve jsme používali běžný krém (ani nebyl určený na masírování, natož na erotické masírování), ale postupně jsme se dopracovali k příjemně voňavým a dráždivým gelům přímo na to, a je to fakt super.
Betty, (04. 09. 2014 15:31) Reagovat
My si ještě před erotickou masáží dáváme s přítelem společnou vanu s voňavou pěnou a vínkem. Prostě taková pohodička a vzájemné rozmazlování. Není nad to si občas takhle vychutnat jeden druhýho naplno.
Bára, (30. 04. 2015 17:27) Reagovat
O společné koupeli s miláčkem toužím, co jsme spolu. Ale bydlíme u něj a on má akorát sprchu, ale ve sprše se dají dělat různé věci...:) Jen bych někdy ráda třeba se svou láskou popíjela šampaňské ve vaně, a to ve sprcháči nejde. 8)
Andy, (09. 05. 2015 16:07) Reagovat
Souhlasím, my naštěstí vanu máme a také v ní trávíme docela hodně času. No...teď už míň, ale zpočátku to bylo naše útočiště a jedna z nejoblíbenějších předeher.:)
Veronika, (19. 04. 2017 12:18) Reagovat
Ahoj, co takhle zajít na erotické masáže? Je několik druhů, dokonce i pro páry. Doporučuji v Praze zajít http://eroticka-masaz-praha.cz. Já chodím každý měsíc a je to super prožitek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Erotická masáž
Kontakty