Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

LS, (24. 09. 2012 13:05) Reagovat
Někdy je nejlepší vyměnit partnera...Mám teď za sebou rozchod po pěti letech vztahu a člověk se toho kroku bojí, ale ulevilo se mi. Nejde jen o sex, ale často i problémy v téhle oblasti souvisejí s krizí a nějaké krize se dají řešit, jiné ne.
Hedva, (27. 09. 2012 06:57) Reagovat
Tak někdy je nejlepší vyměnit partnera, ale ne vždy, když začne být nudný sex. To je asi po čase normálně a když se oba budou snažit, tak se dá oživit všelijak.
Radka, (23. 10. 2012 13:14) Reagovat
[quote name="LS"]Někdy je nejlepší vyměnit partnera...Mám teď za sebou rozchod po pěti letech vztahu a člověk se toho kroku bojí, ale ulevilo se mi. Nejde jen o sex, ale často i problémy v téhle oblasti souvisejí s krizí a nějaké krize se dají řešit, jiné ne.[/quote]Tak po dlouhé době se nechce nikomu se rozcházet, ale někdy je to fakt nejlepší krok, ale myslím, že to není moc otázka sexu, alespoň většinou ne. Já jsem se svým prvním přítelem chodila tři roky. Ze začátku (ani jeden jsme neměli zkušenosti) nám sex moc nešel a nakonci už byl na vztahu nejlepší jen ten sex.:)
Ivana, (20. 11. 2012 07:50) Reagovat
[quote name="Dominika"]Je fajn, když jsou kluci v posteli kreativní a hraví. Můj přítel také stále něco vymyšlí a vždycky to stojí za to.:)[/quote]U nás jsem spíš já tou kreativní a hravou, ale tak naštěstí partnera to také baví, jen málokdy přijde se svým nápadem.
Hedvika, (28. 01. 2013 07:32) Reagovat
[quote name="Andy"]Tak to my máme v poslední době dost nudnej sex. Nějak si přestáváme po této stránce rozumět. Proto taky teď brouzdám po internetu a hledám něco, jak to oživit. I když ani nevím, jestli se mi chce něco zkoušet...[/quote]Tak já jsem také začala brouzdat po internetu, abych něco našla. Určitě najdeš. Jsou různé způsoby, jak si zpestřit sex. Je zřejmé, že člověka mnohdy nic kloudného nenapadne, ale internet nabízí hodně innspirace.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty