Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

ANETKA, (12. 03. 2012 10:17) Reagovat
Máte tip na nějaký olejíček na erotickou masáž? Mám na mysli značku, ale třeba i jaká vůně je pro vás smyslná atd. začínám se také o to zajímat. Tak hledám inspiraci.
LUCKA, (10. 04. 2012 08:53) Reagovat
Anetko,vůně jsou velmi rozmanité, takže si sama vyber nějakou, která je pro tebe smyslná. Mě vzrušují nevšední vůně. Nedávno jsem zkoušela čokoládovou vůni a je to fakt super, ale každému se líbí něco jiného.
DENISA, (23. 05. 2012 03:54) Reagovat
Erotická masáž má své kouzlo, pokud jsou oba dobře naladěni. Jednou jsem připravila pěknou atmosféru nečekaně. Manžel přišel s náladou pod draka a nedokázala jsem ho nijak rozptýlit. Měla jsem vztek, ale na druhou stranu chápu, že ne vždy má člověk tu správnou náladu.
ROZÁRKA, (29. 05. 2012 04:24) Reagovat
S partnerem se masírujeme docela často, ale nejde o erotickou masáž. Tak nějak to oddělujeme. Občas se namasírujeme, ale je to neerotické, jen, abysme si uvolnili záda a odpočali si.
FRANTA, (01. 06. 2012 04:02) Reagovat
Masáž, svíčky, atmosféra...Vždycky se snažím něco takového připravit, když si partnerku připravit, ale nejen při výročí či jiné slavností příležitosti. Lepší jsou takové ty nečekaný dny. Kdy je člověk unavený, myslí si, že bude obyčejný nudný večer a pak příjemné překvapení.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Erotická masáž
Kontakty