Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

Barbora, (30. 01. 2013 07:27) Reagovat
Tak jsem koupila masážní olej a dopřála partnerovi erotickou masáž se vším všudy. Mělo to velkej úspěch. Myslím, že si tímhle způsobem budeme zpestřovat chvilky často.
Pavel, (31. 01. 2013 09:21) Reagovat
V poslední době partnerka hodně mluví o erotické masáži. Já jsem nad tím nějak nikdy moc nepřemýšlel, ale začal jsem si hledat více info. Jak se erotická masáž dělá atd. Ale podle toho, co jsem si přečetl, tak je to vlastně jedno. Nic speciálního na to není třeba umět. Tak alespoň koupím nějaký příjemný masážní olej. Snad partnerce udělám radost.
Dáša, (21. 02. 2013 08:55) Reagovat
[quote name="Pavel"]V poslední době partnerka hodně mluví o erotické masáži. Já jsem nad tím nějak nikdy moc nepřemýšlel, ale začal jsem si hledat více info. Jak se erotická masáž dělá atd. Ale podle toho, co jsem si přečetl, tak je to vlastně jedno. Nic speciálního na to není třeba umět. Tak alespoň koupím nějaký příjemný masážní olej. Snad partnerce udělám radost.[/quote]Vyberte nějaký masážní olej s oblíbenou vůní a jinak určitě víte, co při masáži a erotickém dráždění partnerce dělá dobře. Z toho vycházejte a nemůžete nic zkazit.:)
Kristýna, (15. 03. 2013 06:16) Reagovat
nevěřila bych, jak moc to partnera dokáže rozpálit. O víkendu jsem ho erotickou masáží podpořenou příjemně vonícím olejíčkem překvapila a myslím, že byl hodně spokojený.
Daniela, (09. 04. 2013 17:15) Reagovat
Vyrábí se i hypogenní masážní oleje, nebo nějaké které jsou vhodné na hodně citlivou pleť? špatně snáším různé oleje atd.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty