Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

Tari, (24. 04. 2013 06:20) Reagovat
Masážních olejů mám doma několik. Mám ráda už tu kluzkost a když navíc pěkně voní, tak mě to rozpálí dřív než vůbec pořádná masáž začne.:)
Vladěna, (27. 05. 2013 11:27) Reagovat
Také o oleji uvažuju. Zrovna přemýšlím, od jaké značky vybrat masážní olej...
Alena, (07. 06. 2013 06:48) Reagovat
[quote name="Vladěna"]Také o oleji uvažuju. Zrovna přemýšlím, od jaké značky vybrat masážní olej...[/quote]Značek je dost, určitě si vyberete a dobrý je, že i některé levné značky jsou dost kvalitní a nabízí hezké vůně.
Hanka, (13. 06. 2013 08:21) Reagovat
[quote name="Tari"]Masážních olejů mám doma několik. Mám ráda už tu kluzkost a když navíc pěkně voní, tak mě to rozpálí dřív než vůbec pořádná masáž začne.:)[/quote]A jaká je jejich životnost, když jsou otevřené? Jestli, když si jich koupím více, abych střídala vůně, vydrží. Asi bude lepší zkoušet vůně postupně že?
Fany, (18. 06. 2013 09:14) Reagovat
Podle mě bude životnost minimálně rok, ne-li dýl, ale nikdy jsem to nezkoumala a nikdy se nám masážní olej nezkazil. Vůně ale střídáme postupně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty