Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

MILOŠ, (01. 03. 2012 07:58) Reagovat
Doporučuju udělat partnerce erotickou masáž. Příjemně ji to překvapí a stoupnete u ní v ceně. Vím z vlastní zkušenosti.
PETRA, (22. 05. 2012 03:37) Reagovat
Já právě při sexu mám ráda neobvyklé a nápadité vůně, a to co se týče olejů, ale i svíček. Hodně si zapalujeme i vonné svíčky. Ne vždy je na to čas, ale není na škodu si jednou za čas udělat hezkou chvilku se vším všudy.
Hana, (29. 06. 2012 14:19) Reagovat
Taky bych si dala erotickou masáž, ale to bych si o ní musela doma říct. Sám od sebe by mi můj přítel něčím takovýmhle nepřekvapil.
Terka, (20. 07. 2012 10:39) Reagovat
Hano, a co tě brání si o ní říct? Pokud to stačí, aby ti partner masáž udělal, tak to si na tom ještě dobře.:) Já také doma, o co si neřeknu, to nemám.
Pavla, (25. 07. 2012 07:22) Reagovat
[quote name="Hana"]Taky bych si dala erotickou masáž, ale to bych si o ní musela doma říct. Sám od sebe by mi můj přítel něčím takovýmhle nepřekvapil.[/quote]Tak romantická představa o tom, jak chlap přijde a udělá nám, co nám na očí vidí, je mylná. Mnozí chlapi jsou moc pasivní na to, aby přišli na to, co by se nám líbilo. Je třeba je popostrčit.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Erotická masáž
Kontakty