Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

Rafanda, (24. 08. 2012 10:28) Reagovat
Tak mu ji udělejte vy, a pokud není sobec tak vám to oplatí stejně příjemným způsobem, alespoň tak to doma praktikuju já a funguje to. I když samozřejmě člověk ve vztahu nemůže pořád očekávat něco za něco.
Jepice, (05. 09. 2012 09:22) Reagovat
[quote name="Rafanda"]Tak mu ji udělejte vy, a pokud není sobec tak vám to oplatí stejně příjemným způsobem, alespoň tak to doma praktikuju já a funguje to. I když samozřejmě člověk ve vztahu nemůže pořád očekávat něco za něco.[/quote]Já si právě myslím, že vztahy jsou postavená na něco za něco. Alespoň já to tak mám a možná to někomu bude znít divně, ale nám to vyhovuje.
Anička, (26. 09. 2012 06:17) Reagovat
Tak záleží, jak je ten vztah nastavanej. Ono asi všude funguje něco za něco, akorát to zní blbě, když se to pojmenuje takhle nahlas.
Daja, (02. 11. 2012 11:52) Reagovat
Hm...Už dlouho mi partner neudělal smyslnou masáž. Budu muset dnes při pátku připravit nějakou příjemnou atmosféru a udělat si hezký večer se vším všudy. Doufám, že už nemá jiný plán.:)
Coan, (29. 12. 2012 12:46) Reagovat
A co si přesně přestavuje pod pojmem erotická masáž? Je to něco spešl, nebo to berete prostě laicky, jak vzrušit partnera či partnerku?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty