Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a oleje

Erotická masáž a oleje

Chcete dopřát své partnerce či partnerovi příjemnou erotickou masáž s maximálními prožitky? Vybavte se na to masážními oleji. Na trhu jich je velké množství. Snadno si vyberete vůni, která bude pro vás nejsmyslnější.

Každého přitahují jiné vůně. Někdo má radši jemné květinové či ovocné vůně, jiní preferují těžší smyslné vůně. Na výrobu masážní olejů jsou nejčastěji používané vůně heřmánků, jasmínu, levandule, máty peprné, santalového dřeva, růže, citrusových plodů, ale velmi smyslná je pro erotickou masáž i vůně čokolády.

Masážní oleje jsou velmi oblíbené, protože na naše uvolnění nepůsobí jen dotyky, kterými vás partner či partnerka zahrnuje, ale díky příjemné vůni se dokážeme lépe naladit na příjemnou notu. Esenciální oleje, které jsou obsažené v masážních přípravcích, velmi pozitivně působí na naše tělo i mysl. O tom, že na nás skutečně mohou vůně velmi silně působit, svědčí fakt, že existuje věda nazývající se aromaterapie.

Aromaterapie představuje obor alternativní medicíny, který spoléhá na léčbu pomocí vůně. Uplatňuje se také v psychologii. Pomáhá s odbouráváním stresu a celkově má velmi pozitivní vliv na psychiku člověka.


Diskuse (35 komentářů)

Sibi, (19. 02. 2013 11:36) Reagovat
[quote name="Coan"]A co si přesně přestavuje pod pojmem erotická masáž? Je to něco spešl, nebo to berete prostě laicky, jak vzrušit partnera či partnerku?[/quote]Tak ono asi nic "spešl" vymýšlet ani nejde. Je to prostě erotická hra spočívající v masáži, která se stále více a více zaměřuje na intimní partie, až už se to nevydrží a masáž přejde v sex...Alespoň takhle to máme s partnerem my.
Leňa, (26. 03. 2013 09:08) Reagovat
Tak to, jak moc spešl uděláte erotickou masáž, záleží na vás. Já myslím, že časem to lze dotáhnout k dokonalosti. My s partnerem si ji děláme docela často a řekla bych, že je to čím dál lepší. Objevuje místečka, která jsou hodně dráždivá...Zkrátka zlepšujeme...Je to stejný jako v sexu...
Monika, (16. 04. 2013 06:38) Reagovat
[quote name="Leňa"]Tak to, jak moc spešl uděláte erotickou masáž, záleží na vás. Já myslím, že časem to lze dotáhnout k dokonalosti. My s partnerem si ji děláme docela často a řekla bych, že je to čím dál lepší. Objevuje místečka, která jsou hodně dráždivá...Zkrátka zlepšujeme...Je to stejný jako v sexu...[/quote]Asi tak. Každého vzrušuje něco jiného, takže je třeba u toho dotyčného jít tím směrem a věnovat se tím částem, které jsou pro něj nejvíce erotogenní...Někdy je zajímavé zjišťovat, jaká všechna (zdánlivě neutrální místa) jsou silně erotogenní.
Kassandra, (29. 05. 2013 08:18) Reagovat
Erotickou masáž si s partnerem dopřáváme docela pravidelně. Je to úžasný pocit nechat se hýčkat a zároveň se u toho postupně vzrušovat a oddalovat ten okamžik, kdy už se neudržíme a vlítneme na to.
Andula, (02. 07. 2013 14:52) Reagovat
[quote name="Kassandra"]Erotickou masáž si s partnerem dopřáváme docela pravidelně. Je to úžasný pocit nechat se hýčkat a zároveň se u toho postupně vzrušovat a oddalovat ten okamžik, kdy už se neudržíme a vlítneme na to.[/quote]Tak jsem si přečetla o erotické masáži, vybavila jsem se masážním olejem a pak jsem masáží partnera překvapila, ale moc dlouho jsme to nevydrželi. Nažhavilo nás to hodně. Bylo to úžasný.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty