Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

Radka, (24. 10. 2012 13:28) Reagovat
[quote name="Radka"]A jaké vůně preferuješ? Já vím, že každý má trochu jiný vkus, ale chtěla bych poradit. Když to budu vybírat v internetovém sexshopu...Nebo někdo jiný třeba jestli víte, jaké vůně jsou nejoblíbenější.[/quote]To je fakt hodě individuální. Pokud máš ráda jemnější vůně, vol citrusové či jiné ovocné nebo květinové. Dáváš-li přednost smyslnější vůně, asi se ti víc budou líbit kořeněné vůně.
Marek, (30. 11. 2012 18:56) Reagovat
Kéž by nějaký podobný zpestření napadlo mou partnerku. Nějak mi v poslední době přijde, že o tuhle oblast nemá vůbec zájem. A to jsme se i zkoušel vymyslet něco novýho.
Robert, (12. 12. 2012 15:53) Reagovat
[quote name="Marek"]Kéž by nějaký podobný zpestření napadlo mou partnerku. Nějak mi v poslední době přijde, že o tuhle oblast nemá vůbec zájem. A to jsme se i zkoušel vymyslet něco novýho.[/quote]Aby nebyl zájem nikde jinde u jinýho. Rozhodně bych ti to nepřál, ale mluvím ze své trpké zkušenosti.
El Li, (27. 02. 2013 08:20) Reagovat
Bohužel některým jedincům vcelku vyhovuje žít ve stereotypu, ať už celkově, ale i v milostném životě. Jednoho takového mám doma...
Danka, (27. 03. 2013 08:24) Reagovat
Tak on si kolikrát člověk ani neuvědomuje, že je to fakt stereotyp. Pokud vám to vadí, zkuste vy z něho partnera vytrhnout. Třeba se chytí.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty