Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

CYRIL, (12. 04. 2012 11:22) Reagovat
No a já jsem se pokusil o erotickou masáž a nesetkal jsem se s odezvou, tak nevím, jestli na to partnerka není, nebo jsem si vybral ne přliš vhodnou dobu.
SELMA, (25. 05. 2012 06:11) Reagovat
Já myslím, že erotická masáž je fajn, ale je fakt, že člověk na to musí mít správnou náladu, dostatek času a být naladěný na příjemnou vlnu. Jinak je to znouzecnost a nakonec jsou otravení oba.
PEPAN, (06. 06. 2012 13:29) Reagovat
Já myslel, že erotická masáž = tantrická masáž a ta je tedy pecková. Doporučuju každému, kdo chce zažít něco nevšedního. Partnerka se to naučila.:)
TONDA, (12. 06. 2012 08:02) Reagovat
Pepane, to mě kamarád přemlouvá, že je prý nějaký salon, kde to dělají, ale to mi přijde stejné jako jít do night klubu, ale kdyby to uměla moje budoucí partnerka ,tak bych to určitě rád vyzkoušel.
Pavla, (23. 07. 2012 11:02) Reagovat
Erotická a tantrická masáž je úplně něco jiného. Ne že by se nemohly kombinovat...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Erotická masáž
Kontakty