Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž - úvod

Erotická masáž - úvod

Erotická masáž je oblíbenou předehrou před milováním. Dokáže partnera či partnerku uvolnit a sexuálně naladit.

A jak erotická masáž probíhá? Nejsou žádné regule ani pravidla. Do velké míry je to jen na vás, jak k erotické masáži přistoupíte. Základní technika se neliší od klasické masáže. Je založená na hlazení, roztírání, hnětení, tření atd.

Určitě si na ní nechte dostatek času. Erotická masáž se rozhodně nedá provádět ve spěchu. Nejdříve vysvlékněte svůj protějšek. Poté si vezměte k ruce masážní olej a můžete začít s masáží. Soustřeďte se nejdříve na oblast páteře, především na krční páteř, která je většinou nejvíce namáhaná. Zbavte svého milého či svou milou nepříjemného napětí. Poté se můžete přesunout na další oblasti těla.

Pro erotickou masáž je důležité dělat pohyby velmi pomalu a jemně, nejlépe oběma rukama zároveň.

Věnujte se každé části těla. Postupně přistupujte k dráždění erotických zón. Zajímavou erotickou zónou jsou i chodidla. Nezapomínejte ani na smyslnou masáž hrudníku a břicha. Velmi vzrušivou oblast představují bradavky. To se líbí snad všem ženám, ale i mnohým mužům.

Na pokraj vzrušení dostanete partnera či partnerku střídavou masáží erotogenních zón a ostatních částí těla. Váš protějšek nikdy nebude vědět, v jaký okamžik se budete věnovat jeho intimním partiím. To je velmi vzrušivé.

Erotogenní zóny (prsa, penis, pochva) nejdříve jen jemně hlaďte a poté si hrajte víc a víc. Po takové erotické masáži nikoho nepřekvapí, když bude následovat velmi smyslný sex s maximálními prožitky.

Erotickou masáž také můžete podpořit příjemnou relaxační hudbou. Na čím více smyslů budete působit, tím intenzivnější prožitek bude váš protějšek z erotické masáže mít.


Diskuse (31 komentářů)

tantra, (15. 08. 2012 09:28) Reagovat
Tantrická masáž mě láká. Někde jsem o tom četl a musí to být bomba...Ale asi bych taky na ní nešel do žádného podniku.
saša, (20. 08. 2012 08:34) Reagovat
Je příjemné si občas udělat příjemnou atmosféru, která je spojená se svíčkami, olejíčkami atak. Snažím se takhle občas oživit vztah, i když je pravda, že v poslední době na to moc času nebylo. V září ale máme dovolenou, tak to snad napravíme.:)
Radka, (23. 08. 2012 08:54) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, jestli se masážní oleje na erotickou masáž dají sehnat i jinde než v sexshopu, třeba v nějaké drogerce či jiném obchodě. Díky.
Alice, (11. 10. 2012 13:08) Reagovat
Radko,já jsem nedávno kupovala masážní olej v jedné větší drogérce. Kupovala jsem ho tam poprvé, a protože mě zaujal, že na něj byla sleva. Jinak kupuju masážní oleje v sexshopu (internetovém). Výhodou je větší výběr a já se docela dost vyžívám v různých vůních a střídám je.
Radka, (17. 10. 2012 11:47) Reagovat
A jaké vůně preferuješ? Já vím, že každý má trochu jiný vkus, ale chtěla bych poradit. Když to budu vybírat v internetovém sexshopu...Nebo někdo jiný třeba jestli víte, jaké vůně jsou nejoblíbenější.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty