Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

Pepa, (08. 07. 2013 04:10) Reagovat
[quote name="Martin"]Super umělá vagína Fleshlight, která vás pořádně rozmasíruje.http://osobnivagina.cz[/quote]Co jsem se tak koukal po internetu, tak těch fleshlightů je poměrně dost. dělám si v nich přehled a zkoumám reference, protože si s největší pravděpodobností brzy také nějaký pořídím.:)
Andra, (26. 07. 2013 06:10) Reagovat
Objednala jsem si masážní olej s ovocnou vůní. Už se těším až nám přijde a s partnerem ho vyzkoušíme. S jakými vůněmi ještě máte dobré zkušenosti? Abych měla nějaký tip na příště. Rádi vůně střídáme.
Kateřina, (04. 11. 2013 15:43) Reagovat
[quote name="Andra"]Objednala jsem si masážní olej s ovocnou vůní. Už se těším až nám přijde a s partnerem ho vyzkoušíme. S jakými vůněmi ještě máte dobré zkušenosti? Abych měla nějaký tip na příště. Rádi vůně střídáme.[/quote]My máme doma pomerančovou vůni, takže taky ovocnou. Překonala moje očekávání. Když mě říkal partner, že objednal pomerančovou vůni, tak jsem si říkala, že to je taková obyčejná vůně, ale ne. Má zajímavý opojný nádech.:)
Kate, (23. 07. 2014 06:53) Reagovat
Voňavou erotickou masáž jsem si pro partnera připravila na naše výročí seznámení, tak snad se mu bude líbit. Už se na to těším, až ho překvapím.
Iveta, (05. 12. 2014 06:14) Reagovat
nevíte někdo, kde bych našla nějaký návod nebo další tipy na erotické masáže? Masážní krém rozhodně hodlám použít, akorát jsem chtěla ještě něco navíc...Co je přesně ta tantrická masáž. To je stejné jako erotická?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Erotická masáž
Kontakty