Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

Muhe, (13. 01. 2015 13:57) Reagovat
[quote name="Iveta"]nevíte někdo, kde bych našla nějaký návod nebo další tipy na erotické masáže? Masážní krém rozhodně hodlám použít, akorát jsem chtěla ještě něco navíc...Co je přesně ta tantrická masáž. To je stejné jako erotická?[/quote]Erotická a tantrická masáž jsou dva rozdílný pojmy, ale přesně nevím ten rozdíl. Viděla bych to tak, že erotickou masáž může provádět každý, protože záleží na tobě, jak ji děláš. Tantrická vychází z nějako filozofie, je tam důležité dýchání a je přesně zpracovaná její technika. Mrkni na netu na tantrickou masáž. Bude toho tam určitě hodně.
Min, (05. 02. 2015 09:50) Reagovat
A jsou nějaké kurzy tantrické masáže? Byla by pecka se to naučit a pak si to s miláčkem užívat, ale sama nevím, jak by takovej kurz probíhal. Ale ti, co to dělají, se to nějak museli naučit.
Jarka, (05. 03. 2015 11:06) Reagovat
[quote name="Min"]A jsou nějaké kurzy tantrické masáže? Byla by pecka se to naučit a pak si to s miláčkem užívat, ale sama nevím, jak by takovej kurz probíhal. Ale ti, co to dělají, se to nějak museli naučit.[/quote]Jj, dívala jsem se do vyhledavače na kurzy tantrické masáže a určitě něco je. Nevím, jestli jsou hodně rozšířené, ale když budete mít zájem, něco najdete. Já bych asi na takový kurz nikdy neměla odvahu jít, ale každý jsme jiný.
Rom, (18. 03. 2015 18:22) Reagovat
Tantrické masáže doporučuji všem, jsou něco co se jinak zažít nedá.
Rebeka, (10. 06. 2015 13:43) Reagovat
Na tantrickou masáž bych asi nikam nešla (styděla bych se), ale bylo by moc fajn, kdyby to třeba uměl můj partner. Dá se to třeba naučit s pomocí internetu? Nezkoušel to někdo? Díky za případné zkušenosti.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Erotická masáž
Kontakty