Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erotická masáž a její kouzlo

Erotická masáž a její kouzlo

 Většina žen i mnoho mužů mají rádi dlouhé a vzrušivé předehry. Jak mohou vypadat? To už záleží jen na fantazii konkrétního páru. Co takhle si dopřát dráždivou erotickou masáž? Určitě ve vás probudí sexuální touhu.

 Co je to masáž?

Máme mnoho druhů masáže a každá má trochu jiný účel a jinak se provádí. Obecně můžeme říci, že masáž je terapií, která spočívá v aplikování tlaku na svaly. Díky tomu se zmírňuje bolest, stres, zlepšuje se krevní oběh, ale pokud se zaměříte na určité partie, může být velmi příjemně dráždivá.


Diskuse (45 komentářů)

Haidi, (24. 07. 2015 11:36) Reagovat
[quote name="Rebeka"]Na tantrickou masáž bych asi nikam nešla (styděla bych se), ale bylo by moc fajn, kdyby to třeba uměl můj partner. Dá se to třeba naučit s pomocí internetu? Nezkoušel to někdo? Díky za případné zkušenosti.[/quote]Tak já myslím, že dnes už na internetu najdeš všechno. Načti co nejvíc a pak se pomalu do toho pusť a nech se vést intuicí. Možná to nebude jako v salonu, ale kdo ví, jak ti to půjde postupem času.
Kačka, (31. 08. 2015 08:39) Reagovat
Já zbožňuju, když mě partner dělá erotickou masáž. Dokud jsem ho nepoznala, tak jsme ani nevěděla, jak to může být super. Prostě to dělá intuitivně a je to super. Není třeba se něco speciálně učit.:)
Týna, (20. 11. 2015 11:51) Reagovat
Tak erotickou masáž mi ještě žádný partner neudělal. Asi si špatně vybírám...nebo jste si o ní museli říct? Zkusím to. :-*
Jary, (05. 02. 2016 18:35) Reagovat
Tak neříkám, že si s partnerem děláme pokaždé erotickou masáž, někdy si dáme i rychlovku, ale zpravidla je součástí našich milostných předeher. Nedokážu si představit, že bysme pokaždý šli hned na věc. To by byla trochu nuda...
Ivetinka, (28. 04. 2016 12:54) Reagovat
Sice si jen zřídka dopřáváme pořádnou erotickou masáž, ale alespoň nám to nezevšední. Je to vždy super zážitek - přítel to fakt umí. Mohl by být masérem, ale já bych ho nikomu nepůjčila.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Erotická masáž
Kontakty